İKİTELLİ  0212 671 9009 - 0537 850 45 08

feature image

ÖZMARMARA Otogaz

LPG Dönüşüm Servisi

1997 yılından bugüne kadar Özmarmara Otogaz LPG Dönüşüm Servisi, teknik kadro ve tecrübesi ile siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir. Kuruluş tarihinden günümüze sadece LPG - Otogaz Dönüşüm Sistemleri montajı, satış sonrası destek, otogaz - servis ve araç teknik proje alanlarında faaliyet göstermekteyiz.


Firmamız, BRC, Lovato ve Bravo Lpg Sıralı Sistem Otogaz kitlerinin yetkili satıcısıdır. Konusunda uzmanlaşmış kadromuz ve elemanlarımızla, her türlü benzinli motorun LPG dönüşümü servislerimizde sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.


TSE hizmet yeri yeterlilik belgesine sahip firmamız, bu belgenin gerektirdiği tüm donanıma sahip, bu konudaki dünya standardı olan ECE-R 67.01, TÜV-SÜD UVMV ve TSE belgeli orjinal parçalar kullanarak, eğitimli teknisyenleri ve makine mühendisleri ile hizmet vermektedir.


Firmamız müşterilerimize en ekonomik , en kaliteli , en güvenli LPG dönüşüm kitlerini ve çözüm önerilerini sunmayı ilke edinmiştir. Otogaz dönüşümü yaptırmaya kara verdiyseniz sizi en yakın şubemize bekliyoruz.


Saygılarımızla..


ÖZMARMARA OTOGAZ - LPG DÖNÜŞÜM SERVİSİ

LPG Dönüşüm Servisimiz